Duszpasterstwo akademickie

 

Jesteśmy małą grupą studentów, którzy stosunkowo od niedawna spotykają się, by w Prawdzie stawać przed Bogiem i samym sobą z nadzieją płynącą ze słów Jezusa: "poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli". Dlatego poruszamy różną tematykę religijną począwszy od zagadnień dogmatycznych, moralnych, etycznych na historii kończąc.


Formuła naszych spotkań jest "luźna", trzymając się tematu pozwalamy sobie na wątki poboczne, prowadzące nas do ciekawych uwag, sformułowań, myśli. Oglądamy filmy, dzieląc się refleksjami. Sami dobieramy i formułujemy tematy spotkań. Jak to na studentów przystało spotykamy się "regularnie" co dwa tygodnie w niedzielę o godz. 19.00, tyle tylko, że nigdy nie wiemy na pewno... Dlatego nade wszystko funkcjonujemy na zasadzie "poczty pantoflowej".

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Barbary, siedziba: Bieruń Nowy, Kościelna 3.