Parafia
św. Barbary
w Bieruniu Nowym

Informator parafialny

W ciągu istnienia naszej parafii, pojawiały się i znikały różne gazetki parafialne. Od stycznia 2007 roku istnieje kolejna forma parafialnego pisemka. Tym razem ma ona formę informatora o sprawach parafii, podaje intencje mszalne oraz ogłoszenia parafialne. Staramy się również przybliżać aktualne problemy parafii.

 

Informator nosi w tytule nazwę naszej parafii: "Święta Barbara". Mamy nadzieję, że nasza Patronka będzie nam sprzyjała wypraszając błogosławieństwo dla naszej pracy. Mamy nadzieję, że Informator spełnia Wasze oczekiwania, zachęcamy także do dzielenia się z nami wrażeniami, życzeniami i radami.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Świętej Barbary, siedziba: Bieruń Nowy, Kościelna 3.