Parafia
św. Barbary
w Bieruniu Nowym

Czciciele Bożego Miłosierdzia

 

Wspólnota ta jest grupą nieformalną, najmłodszą w naszej parafii, rozwija się jednak bardzo prężnie. Do Wspólnoty należą zarówno kobiety jak i mężczyźni, osoby różnego wieku.

Głownym celem Wspólnoty jest rozwijanie i szerzenie kultu Bożego Miłosierdzia. Wspólnota gromadzi się w każdy III piątek miesiąca o godz. 15.00 na specjalnym nabożeństwie. W ramach nabożeństwa odprawiana jest Msza św. ku czci Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo kończy się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

 

 

Wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!
Opiekunem grupy jest ks. pr. Andrzej Kubat.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Świętej Barbary, siedziba: Bieruń Nowy, Kościelna 3.