Parafia
św. Barbary
w Bieruniu Nowym

Odnowa w Duchu Świętym

 

 

W każdy wtorek członkowie grupy uczestniczą w naszym kościele parafialnym we Mszy św. o godzinie 18.00.

 

 

 

Po Mszy św. kontynuujemy spotkanie w Domu Parafialnym. Spotkania mają różny charakter: czasami jest to rozważanie Słowa Bożego, innym razem to modlitwa spontaniczna, czasami modlimy się psalmami. Innym razem spotkanie ma charakter dzielenia się świadectwami. Cechą charakterystyczną każdej grupy Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym - naszej także - jest otwarcie na dary i charyzmaty jakimi Bóg pragnie nas obdarzyć w budowaniu mistycznego Ciała Chrystusa jakim jest Kościół. Jesteśmy obdarowani przez Pana darami, aby służyć Bogu, poprzez służbę bliźniemu, wspólnocie, Kościołowi.

 

Czytając te słowa na pewno zastanawiasz się:

 

Czy ja także zostałem obdarowany / Czy ja także zostałam obdarowana przez Pana Boga?

Tak. Ty także!

 

Może Twojej wiary, Twojej modlitwy potrzeba bliźniemu, komuś bliskiemu lub nieznanej osobie, która cierpi, uwikłała się w nałogi, gdzieś zatraciła nadzieję. Przypowieść Pana Jezusa o talentach skierowana jest także do Ciebie drogi Bracie i droga Siostro. Współczesny człowiek, współczesny świat potrzebuje świadków wiary i miłości, potrzebuje ludzi odważnych i otwartych na to, co Boże. Posługiwanie otrzymanymi darami jest bardziej owocne, kiedy podejmowane jest przez poszczególne grupy, nie tyle indywidualnie. 

 

Zapraszamy serdecznie!

Nie zwlekaj przyjdź na spotkanie już w najbliższy wtorek.

 

Opiekunem grupy Odnowy w Duchu Świętym w naszej parafii jest ks. Michał Kosek 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Świętej Barbary, siedziba: Bieruń Nowy, Kościelna 3.